školní rok: 2022/2023
kód:
Pythagoriáda
Ústí nad Orlicí
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Dana Dostálková
Místo konání: DDM Duha Ústí nad Orlicí
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Duha Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 1600, IČ 72554291
Termín přihlášek: 17.11.2022
Termín konání: 22.11.2022
Prezence: 7.30 - 8.30
Kritériem pro výběru žáků do okresního kola:
1) dosažení min. 10 bodů ve školním kole (úspěšný řešitel)
2) hranice bodů pro příjem do okresního kola byla stanovena: 10 a více bodů
- určeno dle kapacity soutěžního kola
Doplnění hodnocení: při stejném počtu bodů v okresním kole Pythagoriády rozhodují o konečném pořadí soutěžících tato kritéria:
- vyšší počet správně vyřešených úloh vyšší obtížnosti. Úlohy OK jsou členěny na tři úrovně obtížnosti: 1. až 5. úloha nejnižší obtížnost A, 6. až 10. úloha střední obtížnost B, 11. až 15. úloha nejvyšší obtížnost C.
- body ve školním kole – více bodů ve školním kole, lepší umístění v OK
- věk soutěžícího – mladší soutěžící, lepší umístění
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1. |
Šlégr Matyáš
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
|
2. |
Steskal Pavel
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
3. |
Soják Vít
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
4. |
Stejskal Daniel
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
5. |
Kučera Jiří
Gymnázium Vysoké Mýto
|
6. |
Šimek Martin
Gymnázium Vysoké Mýto
|
7. |
Pecháček Ondřej
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
8. |
Marek Jan
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
9. |
Dočekal Jan
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
10. |
Metelková Dorota
Gymnázium Vysoké Mýto
|
11. |
Vávrová Iveta
Základní škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí
|
12. |
Vaníček Jakub
Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí
|
13. |
Skalický Ondřej
Základní škola M. Choceňského, Choceň
|