školní rok: 2020/2021
kód: A 15
Biologická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Šotolová Eva
Odborný garant kola: Mgr. Jaroslav Najbert
Místo konání: online
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Přiložené soubory
info BiO termíny konání (129.66 KB)
55.-rocnik-bio-manual (225.29 KB)
Důležité - pokyny pro školní kola (17.21 KB)
55.BiO_KK_kat.B_PK - výsledková listina (13.57 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Ptáčková Klára
Gymnázium Lanškroun
|
2. |
Ešpandr Matěj
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
3. |
Knížková Veronika
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
4. |
Čechlovský Ondřej
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
5. |
Kalvoda Marek
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
6. |
Sobolová Eliška
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
7. |
Jílek Michal
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
8. |
Chvojková Ema
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
9. |
Němcová Andrea
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
10. |
Dolanská Eliška
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
11. |
Černá Adéla
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
12. |
Dřímal Albert
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
13. |
Dvořáková Aneta
Gymnázium Vysoké Mýto
|
14. |
Kocanda Tomáš
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
15. |
Bublová Eliška
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
16. |
Novák Lukáš
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
17. |
Pecháček František
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
18. |
Janoušek Ondřej
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
19. |
Vincencová Adéla
Gymnázium Vysoké Mýto
|
20. |
Křivka Martin
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
21. |
Štěpánková Dorota
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
22. |
Siglová Vendula
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
23. |
Holubcová Sára
Gymnázium Lanškroun
|
24. |
Adámek Viktor
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|