školní rok: 2020/2021
kód: A 3
Dějepisná olympiáda
Svitavy
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Waltová Lenka
Místo konání: online
Organizátor kola: Středisko volného času Svitavy, IČ 72087145
Termín přihlášek: 15.12.2020
Termín konání: 15.01.2021
Přiložené soubory
DĚO 50. propozice 2020-21.pdf (224.03 KB)
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Cupal Josef
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
2.
postup
|
Kašparová Miriam
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
3.
postup
|
Šufanová Naděžda
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
4.
postup
|
Ďuriančík Michal
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
5.
postup
|
Moravec Jakub
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
6.
postup
|
Jílek Vojtěch
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
7.
postup
|
Chochola Jakub
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
8. |
Černá Kateřina
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
9. |
Nekvinda Daniel
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
10. |
Dvořáková Tereza
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
11. |
Putnarová Anna
Masarykova základní škola Polička
|
12. |
Král Daniel
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
13. |
Ducháčková Nikola
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
14. |
Kašparová Eva
Masarykova základní škola Polička
|
15. |
Tichá Karolína
Masarykova základní škola Polička
|
16. |
Klvač Dominik
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
|
17. |
Datinský Tomáš
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
18. |
Martinková Kristýna
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
|
19. |
Kysilková Hana
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
20. |
Uma Daniel
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
21. |
Hejátko Filip
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
22. |
Klemša Vít
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
23. |
Suk Michal
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
24. |
Hájek Filip
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
25. |
Trnka Jiří
Základní škola Na Lukách Polička
|
26. |
Sekanina Richard
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
27. |
Vilímková Barbora
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
28. |
Švanda Martin
Základní škola Na Lukách Polička
|