školní rok: 2019/2020
kód: A 11
Soutěž v jazyce anglickém
Pardubice
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Šotolová Eva
Odborný garant kola: Mgr. Soňa Chalupová
Místo konání: Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 07.02.2020
Termín konání: 18.02.2020
Prezence: 8:30
Dle postupového klíče ze školního do okresního kola postupují 2 nejúspěšnější soutěžící u škol s počtem žáků 200 a více (v 1. - 3. ročníku). U škol s nižším počtem postupuje 1 nejúspěšnější soutěžící.
Přiložené soubory
Soutěže v cizích jazycích 2019/2020 PROPOZICE (105.47 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Šulíček Jan
Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
|
2.
postup
|
Růžička Lukáš
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
3.
postup
|
Ladra Martin
Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
|
4. |
Schiedek Janis
AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
|
5. |
Benedová Denisa
Střední zdravotnická škola Pardubice
|
6. |
Augustová Natálie
Střední zdravotnická škola Pardubice
|
7. |
Oplatek Michal
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
8. |
Korenko Luboslav
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
9. |
Průšková Adéla
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
|
10. |
Kyprá Ema
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
|
11. |
Krčmářová Tereza
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
|
12. |
Prokopová Natália
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
13. |
Netušil Maxmilián
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
14. |
Vítová Jane
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
|
15. |
Řádek Antonín
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|