školní rok: 2019/2020 kód: A 2

Biologická olympiáda

kategorie:

Pardubický kraj

Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Šotolová Eva
Odborný garant kola: Najbert Jaroslav Mgr.
Místo konání: Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

Dohled nad žáky před a po době vlastního průběhu soutěže či přehlídky zajišťuje vysílající škola, popř. zákonný zástupce. Pedagogický pracovník pověřený dohledem nad žáky odpovídá za kázeň a bezpečnost soutěžících po dobu jejich účasti na soutěži, vyjma doby přímého plnění soutěžních úkolů, kdy dohled přebírá organizátor soutěže či přehlídky.

Soutěžící

Jméno
1. Brancuská Lenka
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
2. Bryšková Pavlína
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
3. Brůnová Petra
Gymnázium Žamberk
4. Bulánková Barbora
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
5. Dušek Martin
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
6. Fišarová Gabriela
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
7. Herink Ondřej
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
8. Hortlíková Klára
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
9. Jirečková Alžběta
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
10. Jílková Adéla
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
11. Kadlecová Natálie
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
12. Klee Matěj
Gymnázium Lanškroun
13. Krejčí Vojtěch
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
14. Lacman Radek
Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
15. Laštůvková Martina
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
16. Neradová Sylva
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
17. Nová Kristýna
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
18. Plecháčková Lucie
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
19. Pouková Aneta
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
20. Salvová Kateřina
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
21. Skalická Marie
Gymnázium Lanškroun
22. Tománek Aleš
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
23. Tulis Jan
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
24. Voříšková Kateřina
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
25. Zelenka Marek
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
26. Šedová Martina
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
Logo Pardubického kraje