Biologická olympiáda
Svitavy
Podřízená kola
Informace k organizaci okresního kola biologické olympiády kategorie D.
Počet účastníků:
Do okresního kola postupují první tři soutěžící z kola školního, případně náhradník, celkem 28 soutěžících. V případě, že škola vyšle náhradníka namísto původně nominovaného soutěžícího, musí to sdělit organizátorovi nejpozději do 6. 4. 2020. V opačném případě nebude možné účastníka zařadit do soutěže (olympiády se může zúčastnit jen mimo pořadí a bez nároku na diplom).
Vlastní materiál:
Pero, obyčejná tužka na nákresy, nůžky, ochranný oděv
Obsah soutěže:
Soutěž se skládá ze tří částí, každá bude probíhat v jiné místnosti, kam budou soutěžící přecházet se všemi svými věcmi.
Teoretická část (T), poznávání přírodnin (P) a laboratorní úkol (L).
Dále bude porota hodnotit vstupní úkol – nezapomeňte jej přivézt s sebou!
Doba konání:
Řešení úloh začne v 8:15 hodin, soutěžící budou rozděleni do 2 skupin.
Orientační časový harmonogram:
7:45 prezence
8:00 zahájení soutěže, organizační pokyny, rozdělení do skupin…
skupina 1 skupina 2
8:15 L T+P
9:30 T+P L
10:45 konec řešení
11.30 vyhodnocení a vyhlášení výsledků, ukončení soutěže
Změna programu vyhrazena!
Proplácení jízdného:
Soutěžící předloží podepsané originály jízdenek účetní vysílající organizace (školy), která jízdné proplatí.
Účetní na základě předložených jízdních dokladů vystaví fakturu na organizátora soutěže* (k faktuře není třeba jízdenky přikládat) a zašle na fakturační adresu* nebo elektronickou formou na: psmerdova@svitavy.cz
*
Středisko volného času Svitavy
Purkyňova 284/1
568 02 Svitavy
IČO 720 87 145
Pedagogický doprovod uplatní cestovní výdaje u vysílající školy (na základě příkazu k pracovní cestě).
Organizační garant: Pavel Padyásek, 734 287 285, ppadyasek@svitavy.
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Bařina Tomáš
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
2. |
Dernerová Anna
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
3. |
Famfulíková Zuzana
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
4. |
Havranová Lucie
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
5. |
Horák Eduard
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
6. |
Horáček Pavel
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
7. |
Jílková Hana
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
8. |
Kastnerová Kateřina
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
9. |
Klímová Martina
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
10. |
Kotvová Lucie
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
11. |
Koutná Tereza
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
12. |
Křížová Tereza
Masarykova základní škola Polička
|
13. |
Lorencová Nina
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
14. |
Maixnerová Nicol
Masarykova základní škola Polička
|
15. |
Marek Lukáš
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
16. |
Matěj Štěpán
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
17. |
Melišíková Linda
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
18. |
Naghi Anna
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
19. |
Nykl Jan
Masarykova základní škola Polička
|
20. |
Petrželová Veronika
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
21. |
Rošková Alexandra
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
22. |
Schmíd Ondřej
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
23. |
Sršňová Tereza
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
24. |
Svobodová Karolína
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
25. |
Vaňková Klára
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
26. |
Vítová Ilona
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
27. |
Zdražilová Julie
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
28. |
Šperka František
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|