Chemická olympiáda
Svitavy
Podřízená kola
Informace k okresnímu kolu Chemické olympiády kategorie D
Pro letošní rok byl zvolen tento postupový klíč:
Maximální kapacita 20 žáků. - Toto kritérium bude platné i pro následující ročníky.
Dosažení 85 bodů = úspěšný řešitel.
Časový harmonogram:
8:00 – 8:15 prezence
8:15 zahájení, organizační pokyny
8:30 skupina A teoretická část 90 minut
skupina B praktická část 90 minut
10:30 skupina A praktická část 90 minut
skupina B teoretická část 90 minut
12:30 – vyhlášení výsledků – žádáme, aby všichni soutěžící vyčkali do vyhlášení
Pro soutěžící bude zajištěn pitný režim.
Soutěžící budou orientačními tabulkami navedeni do prostor konání (laboratoř chemie, učebna chemie).
Pomůcky:
Vezměte si pracovní plášť, přezůvky, kalkulačku, psací potřeby (propiska, měkká tužka), pravítko.
Proplácení jízdného:
Soutěžící předloží podepsané originály jízdenek účetní vysílající organizace (školy), která jízdné proplatí. Účetní na základě předložených jízdních dokladů vystaví fakturu na organizátora soutěže* (k faktuře není třeba jízdenky přikládat) a zašle na fakturační adresu* nebo elektronickou formou na: psmerdova@svitavy.cz
*
Středisko volného času Svitavy
Purkyňova 284/1
568 02 Svitavy
IČO 720 87 145
Pedagogický doprovod uplatní cestovní výdaje u vysílající školy (na základě příkazu k pracovní cestě).
Organizační garant:
Pavel Padyásek, 734 287 285, ppadyasek@svitavy.
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Vajsová Anna
Masarykova základní škola Polička
|
2.
postup
|
Feltlová Lenka
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
3.
postup
|
Machová Karolína
Masarykova základní škola Polička
|
4. |
Kladivová Tereza
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
5. |
Oyelakin Nicole
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
6. |
Vašková Karolína
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
7. |
Karlíková Kateřina
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
8. |
Šauerová Kateřina
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
9. |
Petrásová Soňa
Masarykova základní škola Polička
|
10. |
Poláčková Monika
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
11. |
Bláhová Jana
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
12. |
Samoel Diviš
Základní škola a mateřská škola Telecí
|
13. |
Kabrhelová Eliška
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
14. |
Saksunová Ludmila
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
15. |
Pecháček František
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
16. |
Krch Petr
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
17. |
Kuta Jiří
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
18. |
Látal Tomáš
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|