školní rok: 2019/2020
kód: A 10
Olympiáda v českém jazyce
Svitavy
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Waltová Lenka
Místo konání: ZŠ nám. Míru 73, Svitavy
Organizátor kola: Středisko volného času Svitavy, IČ 72087145
Termín přihlášek: 10.01.2019
Termín konání: 23.01.2020
Prezence: 8:00 - 8:30
Úhrada jízdného:
Soutěžícím, pedagogickému dozoru a porotě, ve výši jízdného hromadného dopravního prostředku. Cestovné bude vyplaceno na základě faktury vystavené vaší školou.
Středisko volného času Svitavy
Purkyňova 284/1
568 02 Svitavy
IČ: 720 87 145
Ceny:
První tři nejlepší soutěžící, kteří se stanou úspěšnými řešiteli, okr. kola získávají diplom a cenu
Pedagogický doprovod:
- soutěžící doprovází osoba starší 18 let
- psací potřeby, přezůvky
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Kladivová Tereza
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
2.
postup
|
Vašková Karolína
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
3.
postup
|
Oyelakin Nicole
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
4. |
Kratěnová Adéla
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
5. |
Vykydalová Adéla
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
6. |
Pavlíková Eliška
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
7. |
Pallová Anna
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
8. |
Vykopal Robert
Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1
|
9. |
Vajsová Anna
Masarykova základní škola Polička
|
10. |
Soukalová Aneta
Masarykova základní škola Polička
|
11. |
Schafferová Kristýna
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
12. |
Jílková Adéla
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
13. |
Zelený Jonáš
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
14. |
Svobodová Simona
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
15. |
Neumeister Robert
Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1
|
16. |
Just Adam
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
17. |
Říhová Barbora
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
18. |
Kříbalová Veronika
Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy
|
19. |
Nešporová Adéla
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
20. |
Grulichová Barbora
Základní škola Jevíčko
|
21. |
Hladíková Tereza
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
22. |
Ševčík Marek
Základní škola Jevíčko
|
23. |
Drábíková Nikol
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
24. |
Pruška Jan
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
25. |
Grezlová Lenka
Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy
|
26. |
Tatarová Leona
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
|
27. |
Továrková Karolína
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
|
28. |
Synák Vojtěch
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
29. |
Malinská Renáta
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
30. |
Továrková Nikola
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
|
31. |
Grohmannová Adéla
Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy
|
32. |
Křivková Eliška
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
33. |
Janků Petr
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
|
34. |
Dostálová Veronika
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
35. |
Kutová Jitka
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
36. |
Přikrylová Věra
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
37. |
Cerhák Vojtěch
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
38. |
Nesrstová Liliana
Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy
|
39. |
Jánová Klára
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
40. |
Popelková Michaela
Základní škola Na Lukách Polička
|
41. |
Černá Tereza
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
42. |
Kalová Adéla
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
43. |
Sladká Lucie
Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy
|
44. |
Kvapil Pavel
Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy
|
45. |
Slanina Matěj
Základní škola Sloupnice
|
46. |
Slavíková Natálie
Základní škola Sloupnice
|
47. |
Vorlíček Jiří
Základní škola Na Lukách Polička
|