školní rok: 2019/2020
kód: A 11
Soutěž v jazyce anglickém
Pardubice
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Jana Línková
Odborný garant kola: Mgr. Jarmila Staňková
Místo konání: DDM BETA Štolbova ul., Pardubice
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže BETA Pardubice, IČ 72051159
Termín přihlášek: 05.02.2020
Termín konání: 18.02.2020
Prezence: 8,30-9,00
Jízdné účastníkům soutěže uhradí vysílající škola, která obratem (nejpozději do 7 dnů po dané soutěži) částku přefakturuje na adresu: DDM BETA Pardubice, Štolbova 2665, 530 02 Pardubice.
Přiložené soubory
Soutěže v cizích jazycích 2019/2020 PROPOZICE (105.47 KB)
pokyny (37.00 KB)
Pozvánka (30.50 KB)
časový harmonogram (22.50 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Došková Klára
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
|
2.
postup
|
Jozifová Tereza
Základní škola Pardubice-Ohrazenice, Trnovská 159
|
3. |
Hanáková Barbora
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
4. |
Pojmon Otakar
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
5. |
Pánek Jonáš
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
6. |
Boháčová Dominika
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
7. |
Novotný Josef
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
|
8. |
Klepalová Daniela
Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice
|
9. |
Musil David
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
|
10. |
Dejdarová Štěpánka
Základní škola Dašice, okres Pardubice
|
11. |
Flekačová Sára
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
|
12. |
Phamová Nhat An
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
13. |
Homolková Barbora
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
|
14. |
Růtová Lucie
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
15. |
Tobola Matyáš
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
|
16. |
Slabý Marek
Základní škola Horní Jelení, příspěvková organizace
|
17. |
Kalhous Tomáš
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
18. |
Čeloud Václav
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
|